949-257-5108

info@radnumbers.com


FREE Consultation
  • Wszystko, co musisz wiedzieć, aby uzyskać przewagę nad konkurencją i sprzedać swoją nieruchomość szybko

  • 22 January 2020 by 0 Comments

W prawie każdym obszarze będzie wiele domów na sprzedaż w tym samym czasie. Musisz upewnić się, że zrobiłeś kilka kroków, aby twój dom wyróżniał się od reszty paczki. Jeśli tego nie zrobisz, możesz oczekiwać, że Twój dom będzie dostępny na rynku od dłuższego czasu.

Jeśli chcesz sprzedać swój dom, ale czas nie jest właściwy, poświęć trochę czasu na ulepszenie domu. Czas oczekiwania na sprzedaż można wykorzystać do wprowadzenia ulepszeń lub napraw do domu, co nie tylko zwiększa komfort, ale także zwiększa wartość sprzedaży, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Kiedy twój agent nieruchomości zadzwoni, by zaplanować pokaz twojego domu, wrzuć ciasteczka do piekarnika, zanim przyszli potencjalni nabywcy. Zapach świeżo upieczonych ciasteczek jest lepszy niż jakikolwiek odświeżacz powietrza, a ten domowy zapach może przypominać nabywcom miłych wspomnień w ich dzieciństwie w domu, zachęcając ich do myślenia o domu, który sprzedajesz jako swój nowy dom.

Pamiętaj, że proces ofertowy nie ma charakteru osobistego. Niska oferta balowa w twoim domu nie jest dla ciebie obrażeniem. Tak jak próbujesz uzyskać jak najwięcej pieniędzy z domu, kupujący starają się uzyskać najlepszą ofertę. Nie odrzucaj kupującego od złożenia oferty, jeśli początkowa oferta jest zbyt niska.

In the event you loved this informative article and you would like to receive more details concerning hale na sprzedaż opole kindly visit our webpage. Wynajmij inspektora domu, nawet gdy rozważasz dom. Wygląd może zwodzić. Tylko dlatego, że dom wydaje się być gołym okiem strukturalnie odporny, nie oznacza, że ​​tak naprawdę jest. Potrzebujesz usług profesjonalnego inspektora domowego. Przejdzie przez dom, wyszczególniając wszelkie problemy, którymi należy się zająć. Po uzyskaniu tych informacji masz dwie opcje. Możesz albo zażądać od sprzedawcy dokonania napraw przed zakupem domu, albo możesz uzyskać koszty napraw odjętych od ceny sprzedaży.

Chociaż możesz myśleć, że wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć o sprzedaży domu, nigdy nie zaszkodzi słuchać kogoś innego. Weź to, co już znasz i połącz je z tą nową wiedzą, a będziesz mógł sprzedać dom w rozsądnym czasie.