949-257-5108

info@radnumbers.com


FREE Consultation
  • House Firma Nieruchomości Opole FirstRoundProspect

  • 17 January 2020 by 0 Comments

Ogromne doświadczenie w obrocie nieruchomości na rynku opolskim przyczyniło się do stworzenia interesującej bazy ofert. Investdom – nieruchomości Opole Biuro pośrednictwa nieruchomości w swojej ofercie posiada atrakcyjne oferty obejmujące m. in. : domy i działki, mieszkania i lokale. Wynajem – nowy dwukondygnacyjny dom szeregowy pow.uż. a hundred and fifteen m2- opole Półwieś Nowy, dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony dom mieszkalny w zabudowie… Mieszkania na sprzedaż Jesteśmy zarówno inwestorem jak i generalnym wykonawcą naszych inwestycji. Zajmujemy się realizacją inwestycji budowlanych od początku do końca.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej powierzchni 14,24 arów zlokalizowanej przy ul. Obrońców Stalingradu. Na działce istnieją fundamenty budynku, który w projekcie posiada 2 piętra oraz użytkową piwnicę wysokości 2,4m. Lokalizacja działki jest niezwykle atrakcyjna. Znajduje się ona bowiem przy drodze na Strzelce Opolskie, nieopodal giełda, komisy samochodowe oraz pawilon “Rolnik”. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego biura. LINK DO OFERTY: Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji! Obsługa tej nieruchomości objęta jest licencją państwową nr 13670 oraz polisą ubezpieczeniową. Zainteresowała Cię ta oferta? Dzwoń! Udzielamy bezpłatnej pomocy kredytowej! NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.

Liczba pokoi (rosnąco) Monitorujemy anonimowo aktywność na stronie, korzystamy z cookies i native storage. Przeznaczenie – działalność handlowo -usługowa. Nieruchomość położona na terenie dużego osiedla hala targowa opole mieszkaniowego ,dobrze z skomunikowanego z Centrum Opola, w otoczeniu innych lokali w ilości około 20 sztuk prowadzących różną działalność gospodarczą. W pobliżu przystanki MPK i miejsca postojowe – parkingi.

100% ogłoszeń z hasłem nieruchomości do wynajęcia posiada zdjęcia. Liczba zdjęć w ogłoszeniu z hasłem Wynajem Teren Opole Nowa Wieś Królewska wynosi średnio 7,1. Zobacz oferty – A.Z. GWARANCJA BIURO NIERUCHOMOŚCI: „Akwarium”. Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.