949-257-5108

info@radnumbers.com


FREE Consultation
  • A.Z.GWARANCJA Biuro Nieruchomosci Opole, Szarych Szeregów 34 D, Opole, Opolskie, Miedzyrzecz, Lubuskie, 45

  • 16 January 2020 by 0 Comments

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości A.Z.GWARANCJA pośredniczy w sprzedaży, kupnie, wynajmu, najmu nieruchomości w Opolu i woj. Zapraszam do obejrzenia i nabycia nieruchomości. DO SPRZEDANIA obiekt położony w Opolu w dzielnicy Nowa Wieś Królewska. W skład obiektu wchodzą : działka pow. 1414 m2 w użytkowaniu wieczystym , oraz stanowiąca własność użytkownika wieczystego zabudowa po obrzeżach działki t.j. budynek administracyjno- socjalny / Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Andrzej Zapart (licencja nr: 3125)

Oferty nieruchomości w opolu i woj. Opolskim Biuro Pośrednictwa Nieruchomości A.Z.GWARANCJA pośredniczy w sprzedaży, kupnie, wynajmu, najmu nieruchomości w opolu i woj. Opolskim. Biuro Nieruchomości AZG zajmuje się obrotem wszystkim rodzajami nieruchomości: mieszkania, domy, lokale, działki, obiekty. Agencja Nieruchomości A.Z.GWARANCJA świadczy swoje usługi w pośrednictwie nieruchomości w sposób profesjonalny, zapewniając bezpieczeństwo transakcji. Nasze sukcesy osiągamy dzięki kompleksowej i profesjonalnej obsłudze.

Koszt najmu obejmuje – ogrzewanie, klimatyzację i ochronę. gospodarce nieruchomościami. Oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Podane wyżej informacje zostały pozyskane od właściciela nieruchomości podczas jej oględzin i nie stanowią oferty w rozumieniu artwork. 66 i nast. Okay.c. Na sprzedaż lokal użytkowy powierzchni 52 m2, składający się z dużego pomieszczenia oraz pomieszczenia socjalnego powierzchni okay. 2 m2.

DUŻA DZIAŁKA Z POTENCJAŁEM W ŻERKOWICACH NA SPRZEDAŻ! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki powierzchni 59,47arów zlokalizowanej w Żerkowicach ok/ Opola. Działka wymiarach 133,91×44,41m. Dojazd do działki z dwóch stron. Istnieje możliwość większego areału ( okay. 91arów ) CENA DO NEGOCJACJI! Zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą w naszym biurze! POLECAMY! LINK DO OFERTY: Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji! Obsługa tej nieruchomości objęta jest licencją państwową nr 13670 oraz polisą ubezpieczeniową. Zainteresowała Cię ta oferta? Dzwoń! Udzielamy bezpłatnej pomocy kredytowej! NOTA PRAWNA: Informacje dotyczące opisu oferty podane są przez właściciela nieruchomości, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości nie stanowi oferty określonej w artwork hala makro opole. 66 i następnych KC.