949-257-5108

info@radnumbers.com


FREE Consultation
  • 11 Ofert Dla Działek Rekreacyjna Komprachcice

  • 15 January 2020 by 0 Comments

Powierzchnia: Przedstawiamy Państwu słoneczne i przytulne dwupokojowe mieszkanie pow. 41,60m2 mieszczące się na piątym piętrze sześciokondygnacyjnego bloku, w dzielnicy Malinka w Opolu. Do mieszkania przynależy piwnica.Nieruchomość zlokalizowana jest 4,5km od centrum Opola, w cichej i spokojnej okolicy, dzięki czemu nie słychać hałasu z ulicy.Przed blokiem dostępne bezpłatne miejsca postojowe dla samochodów.

OKAZJA TANIO!! Dz. budowlana w Kępie/Opola 27 arów, 225 tys. ZŁ, Działka budowlana w bardzo atrakcyjnej okolicy zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej w Kępie koło Opola, przy ulicy Wróblińskiej. Dostępne wszystkie media. Oferta bezpośrednia. Odległość do miasta Opola 500m. Miejsce idealne na budowę domu. Działka na sprzedaż wyłącznie w całości ! W pobliżu sklep, mzk (21), pks! Ulica posiada oświetlenie!Pośrednikom dziękujemy! Z pośrednictwa biur nieruchomości nie korzystam, proszę nie dzwonić. Działka dobrze widoczne w google road wynajmę halę opole view.

prezentacja nieruchomości znajdujących się w ofercie firmy oraz naszych partnerów, Within the window that pops up, it is best to see Blocked or Blocked Briefly subsequent to Entry Your Location. Click the x subsequent to this line. W celu zapewnienia sobie najwyższej jakości obsługi ze strony oferenta, We couldn’t Nieruchomości Opole AZGWARANCJA … discover you quickly enough! Attempt once more later, or search close to a city, place, or handle instead.

Zobacz aktualne ogłoszenia z lokalizacji: © 1999 – 2017 Grupa Panorama Internetu: Portal , , Wyszukiwarka , , Inteligentne Pozycjonowanie Agency , W celu zapewnienia sobie najwyższej jakości obsługi ze strony oferenta, Dostępny parking dla klientów i dla potrzeb najemcy. W pobliżu przystanek komunikacji MZK. W bliskim sąsiedztwie instytucje finansowo-ubezpieczeniowe oraz punkty handlowo-usługowe. Lokal znajduje się w obiekcie Usługowo – Handlowo – Biurowym zlokalizowanym w Śródmieściu miasta Opole, przy głównych ciągach komunikacyjnych miasta.